Jaké má být české národní hnutí

Samozřejmost, s jakou je přijímána myšlenka druhého národního obrození, ukazuje, jak rozšířené je implicitní přesvědčení, že potřebujeme nějakou formu obnovy národního cítění. Napříč Evropou i v Americe vidíme potřebu i úsilí o obnovu národních kořenů a národních hodnot. Konec konců, i slogan Make America Great Again můžeme číst jako pokus vyvolat novosvětské národní obrození.

Naše česká situace je v tomto ohledu snadnější než v minulosti. Většina dospělých obyvatel českých zemí byla vychovávána s tím, že být vlastencem je hodno úcty a být Čechem je skvělé. A když vidíme naplněné arény zpívat texty jako „Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ,“ je nám jasné, že multikulturní školství není zdaleka tak úspěšné, jak by odpovídalo rozpočtům. Navíc se můžeme opřít o zkušenosti z velkého národního obrození, které už v našich zemích proběhlo, a které má obdobu v dalších evropských zemích.

Jenže právě skutečnost, že je na čem stavět, by nás mohla snadno svádět k chybám a iluzím, které způsobí, že národně-obrozenecké snahy nebudou tentokrát úspěšné.

Chyba první. Národ pojatý jako skansen, národopisné muzeum nebo sbírka veteránů. Je možné zdůrazňovat a připomínat, čeho Češi dosáhli v minulosti. Předvedete to lidem a některé nadchnete. Je to krásné. Jenže, kdo má čas se tomu věnovat, pokud zrovna nepracuje jako kastelán.

Chyba první. Národ pojatý jako skansen, národopisné muzeum nebo sbírka veteránů.

Chyba druhá. Je správné a důležité připomínat naše otce a jejich velké činy. Jenže na konci takového vyprávění je zpravidla připomenutí odpovědnosti a uložení povinnosti to vše ubránit proti globálním monstrům. Taková odpovědnost je k neunesení. Zvláště, když má člověk vedle toho zvládat běžný život. Připojit se k obrození je heroické, ale nemůžeme se divit těm Čechům, Angličanům, Francouzům a Švédům, kteří věnují veškerou energii snaze přežít.

Úspěšná národní obrození, jak je známe z evropských dějin, byla zaměřena na budoucnost. Byla to hnutí především vizionářská. Takovýto svět chceme! Pojďte jej s námi budovat! To se týkalo i obrození českého. Následovalo po 150 letech, během kterých bylo české etnikum redefinováno jako něco služebného, poslušného a mírného. Hlavní českou ctností bylo nedělat problémy a posloužit lepším lidem ve všem, o co si řeknou. Pochopitelným důsledkem bylo, že každý alespoň trochu ambiciózní člověk se snažil svého češství zbavit, pokud to bylo v jeho finančních a jiných možnostech. Jen vesničané, jejichž hlavní ambicí bylo přežít do nejbližší úrody, zůstávali plně Čechy.

Když dnes hovoříme o obrozenecké tvorbě slovníků a gramatických příruček, je důležité rozumět ethosu, kterým to bylo podloženo. Znovu budeme velkým a slavným národem, jehož příslušníky se nikdo neodváží tupit! Nemusíte se tlačit k cizímu stolu a trnout, za jak ponižujících podmínek vás přijmou! Náš český stůl bude stejně dobrý a stejně bohatý!

Nemusíte se tlačit k cizímu stolu a trnout, za jak ponižujících podmínek vás přijmou! Náš český stůl bude stejně dobrý a stejně bohatý!

Slavná minulost, to je jenom důkaz, že jsme toho schopni. A nářadí, které budeme používat. Proto o ně musíme pečovat. Ale to velké a důležité je před námi. Vize znovuvybudování svébytného a hrdého společenství. „Vše dávná sláva, byť v ní démant hrál, je za korábem jenom brázda lesklá – napněte lana – vzhůru plachty – dál!“

V tom je naše situace v mnoha ohledech velmi blízká té před staletími. Být Čechem opět znamená patřit k nižším sociálním vrstvám. A mnozí jsou ochotni udělat téměř cokoliv, aby takovému údělu unikli. Jenže ve stejné době se ukazuje stále jasněji, že panství globálních elit přináší jen destrukci, hroucení životních šancí a nakonec i genocidu obyvatel evropských zemí. Někteří doufají, že osobní katastrofu odvrátí tím, že se stanou jakýmisi dráby či dozorci nad svými spoluobčany. Jenže i oni se časem stanou nepotřebnými.

Vlastenecké hnutí má co nabídnout. Svobodnou a nezávislou zemi s vlastní ekonomikou, vlastními univerzitami a vším, co k tomu patří. To si vyžádá neskutečné práce, ale vytvoří také nespočet nových příležitostí. Takových, jaké globální svět prostě nemůže nabídnout.

 • Bude zapotřebí vybudovat tisíce a tisíce nových firem. To je výzva pro podnikatele, budoucí vlastníky a jejich manažery.
 • Bude zapotřebí vytvořit české značky, které dokážou konkurovat německým (jejichž produkty jsou fakticky jen montovány z českých komponent) . To je výzva pro obchodníky a ředitele.
 • Bude zapotřebí vybudovat vlastní systém obrany a vlastní ozbrojené síly.
 • Vytvořit skutečně funkční mezinárodní vztahy a získat schopnost ovlivňovat dění v náš prospěch. Navázat spolupráci i s těmi, kdo jsou dnes označováni za nepřátele.
 • Budeme potřebovat svobodná a profesionální média. Příležitost pro stovky lidí, kteří budou muset nahradit zoufalé propagandisty v dnešních médiích hlavního proudu. Tedy stejná změna jako v letech 1990 – 1992.

Dějiny, muzea, kroje a Alšovy obrazy – to je jenom brázda za korábem. Připomenutí, že můžeme být úspěšní i tentokrát.

A stejně bychom mohli hovořit o stovkách dalších oblastí.Takový je náš projekt! To je druhé národní obrození! Chcete být nadále korporátními otroky až do hořkého konce? Nechcete raději vybudovat vlastní svět, kde můžete své děti vychovávat ke slušnosti a čestnosti, aniž by jim to zničilo kariérové šance?

Dějiny, muzea, kroje a Alšovy obrazy – to je jenom brázda za korábem. Připomenutí, že můžeme být úspěšní i tentokrát. Ale když jsme u toho připomínání, je dobré si uvědomovat, že slova o tom, že svoboda je květina zalévaná krví vlastenců, nebyla myšlena symbolicky.

Petr Hampl, září 2018

53 komentářů: „Jaké má být české národní hnutí

 • 28. 10. 2021 (15:41)
  Trvalý odkaz

  Pane doktore, napsal jste vynikající článek Národní obrození a průmyslová revoluce, ale zkuste se zamyslet, jestli (a když ano, tak kdo) by mohl dnes být podobný „nosič – hybatel“…. jako byla průmyslová revoluce, která přitahovala a soustřeďovala české vesničany – nositele prirozeneho češstvi do center – měst. To je totiž uhelnym kamenem „možného“ ve snaze o nové obrození.
  Bezva den jditrich

  Reagovat
  • 30. 10. 2021 (15:05)
   Trvalý odkaz

   Hýbately národního obrození byly osoby hrdé na svůj národ. Hýbately průmyslové revoluce byly osoby kreativní a technicky zdatné. Hýbately současné společnosti jsou osoby hrdé na svou vysokou emoční inteligence. Dnes se dostávají k moci osoby s nízkou emoční inteligenci. Psychologické výzkumy a experimenty dokládají, že nízká emoční inteligence je škodlivá pro společnost i ekonomicky. Potěšitelné je, že přibývá literatury a webových stránek podporující rozvíjení emoční inteligence. Osoby, politici, s velmi nízkou emoční inteligenci tento proces nezastaví.

   Reagovat
   • 6. 11. 2021 (23:22)
    Trvalý odkaz

    Z diskuse a simultanky pana doktora Skalyze dne 5.11.2021 na http://www.stripkyzesveta.cz vyplyva otres!

    S zadnym navrhem do PNZ tj Programu Narodnich zajmu tam nikdo neprichazi.
    Jezdit po republice prednaset o historii a o tom,ze se brzy budou obcany zvolenemu kartelu ZZP umoznovat rabovavani zbytku nasi uz tak znicene bananove republiky a ocekavat,ze na napravu budou mit navrhy obcane,kteri si uz stejne zvolili svoji financni a jinou popravu, je podle me chimera,ktera k nepovede k nicemu,krome kupy stiznosti,ktere ma kdosi resit,ale KDO A JAK znamo neni!?

    Navrhuji proto,aby se uz stavajici body PNZ nejprve tady predbezne zdiskutovaly k veci a pak s nimi vyrazit do republiky je volicum vysvetlit po intelektualsku…
    .
    TO SE BUDE MUSET NEJPRVE ZDE ZDISKUTOVAT BEZ ABSENCE INTELEKTUALU,KTERI TU ODKLADAJI SVOJI TVORBU JAKO AUTORI,ALE NEDAVAJI NAVRHY NA KONCI ZANE NAVRHY RESENI

    Pokud,ale chce WEB jen planou kakofonii nazoru bez cile tak do toho a brzy padnete cenzorem jako chudak admin z http://www.nwoo.org

    Reagovat
    • 18. 11. 2021 (4:13)
     Trvalý odkaz

     NAC NAM OBCANUM BUDE VEDENI SPOLKU „KUDY Z „KRIZE“ KDE SE POHRDA VOLICI

     A byl tim 8 275 752 „domorocum“zakazanim diskuznich rubrik zadusen jejich hlas ,hlas lidu cili HLAS BOZI stejne jako to dela podvody ziskana moc,kdy odervali pry vnitraci CSSD diskuzni hlasy na http://www.nwoo.org takze z toho webu udelali totalniho neboztika!
     To tady chce ten SPOLEK resit vse jen nadpisy svych „mrtvych“ clanku aniz by oznacil presne vinniky techto zlych cenzurnich pomeru a tedy je vlastne chce kryt ,protoze mnoho lidu zklamanych podivnou volbou,kdy pan Babis pry vyhral a preci prohral vodi kdosi za nos.jako blbce!

     NENI DIVU,ZE TATO SITUACE „CHUCPE“ JE PAK DANA ZA VINU VOLICUM,OZNACENYM ZA BLBCE“
     ze byl tzv poslanci misto solidarniho statu uzakonen stat POLICEJNI a to dalsim podvodem,kdy cely Parlament pry“ odhajloval jako za davnych casu podvod na 8 275 752 obcanech ,kterym je odmitano protestovat a zavest kontroly nasich tzv zastupitelu,ridicich se pry vadnou ustavou,ktera snad ani neplati,protoze nebyla schvalena v referendu a nyni vede k diktature oznacovane jako potravinova,energeticka a humantarni coz jsou kryci nazvy slouzici k ohlupovani uz tak zubozenych slovanskych holubicek,pricemz je to kryti uz zacinajiciho fasismu z viny pry GR TV,ktery taji PNZ a dalsich info medii predsudkove nenavisti,ktere lezly na nervy i panu Babisovi a on to nepoznal a nejednal vcas dopadl jako havir bo mu nedali ani halir!

     Reagovat
     • 19. 11. 2021 (18:46)
      Trvalý odkaz

      SOCIOLOGOVE MUZOU KAZAT JAK ZKOUMALI SPOLECNOST, TO MU REZIM POVOLUJE

      No aby vysledku vyuzil pry proti SV ,ale když se tam jimi zacne navrhovat naprava uz polomrtve republiky ,zacnou se smat i slepice na dvore.
      TAK SE SMEJTE VSICHNI TAKY ! NO PRY:
      1.
      .Bude treba zalozit tisice firem (beze zmeny systemu),ktery usiluje pozabijet dnesni vsechny male a stredni fiirmy do mrtva

      Nas navrh SV:Zalozit a volit jen ty ty polit subjekty,ktere budou prosazovat v zastoupeni SV ZMENU REZIMU viz prvni clanek PNZ!

      2.
      -Bude zapotrebi vybudovat system obrany a ozbrojene sily(za co proboha) kdyz nase samopaly se prodavaji na blesim trhu v MOSULU za babku?

      SV navrh :Ministr zahranici pozada ultimativne o mirovou smlouvu se sousedy,kteri podepsali pouze bezpodminecnou kapitulaci a tak se uvolni i reparace ve vysi 3,6 BILIONU korun!
      Za ne nakoupime u nasich spojencu v AMERU a i nepratelu,zbrane a podle vzoru SWISSARMY se vyzbrojime vsichni PO ZUBY!
      3.
      Vytvorit pry mezinardni vztahy s moznosti ovlivnovat deni

      Tak to je bomba.Tady dochazi k tomu,ze bijeme klackem do spiciho medveda s cilem,aby ten Potapyc nas honil kolem celeho globusu a jeste se k tomu solidarne pridava i cela CINA.
      4.
      Budeme potrebovat svobodna a profi media!

      No a to je nemozne , jak to udelat kdyz se nam smeje nami dobre zaplaceny GR TV a nevahal dat odoperovat nase devcatko pravdy HANU LIPAVSKOU kladivem do zeme jak gwozdik co?

      SV navrh stoji ve 4 clanku PNZ,ktery nasi politologove ignoruji jak placaty kamen,dekujeme pekne,to jste nasi clenove SV no nepracujete vy nahodou v rezimi CHUCPE?

      Priznejte se zlocinci!

     • 20. 11. 2021 (11:34)
      Trvalý odkaz

      SITUACI KDY CLENOVE SV POUZIVAJI SAMI PROTI SOBE NESERIOZNITAKTIKU ZLA „CHUCPE“

      kdy nahore pisi vyslovne „USPESNE NARODNI OBROZENI BYLA ZAMERENA NA BUDOUCNOST
      To chceme ,pojdte ji s nami budovat“ a dale je naprosto nesmyslna nabidka aktivit, ,kdy iniciatori tzv zabejcene mlci,vyvolava dojem,ze je to stejne podivna taktika,ktera je pouzivana proti tem ,kteri jsou take clenove SV a 32 let jsou „uspesne“ohlupovani a nuceni akceptovat vylozene podvody.
      Osud webu http://www.nwoo.org ma asi nasledovat „mlcici jehnatka“ i tady.
      Nejprve tam byly urvany obcanum rucicky a nozicky a ted se vsude objevuje varovani,,ze to je web pry nebezpecny!

      TO MAME I MY TADY NA TEN SPECK TAKY SKOCIT?.

      Pokud se tu nikdo od vas neozve jsou tu navrhy z AA teamu SV o tom zacit referevat o tom vsude,kde to na alternative jeste pujde ,to vam nestaci,ze diskuse tady byla zahnana do „diry“s malym vchodem a zadnou odezvou „pachatelu“?

   • 6. 11. 2021 (23:41)
    Trvalý odkaz

    Dnes uz obcane nemaji co ztratit.Dal jsem proto tady raznejsi koment, tak jsem zvedav zda projde.

    Pise se tam o konkretnich postulatech PNZ a jejich tvorbe s jasnymi navrhy jak tu krisi opravdu resit.
    Prave toto je webem pozadovano,tak jsem zvedav jestli to projde na toto misto a na pripadnou odezvu zdejsich autoru.

    Reagovat
   • 7. 11. 2021 (1:00)
    Trvalý odkaz

    Napada mi,zda si jeste vzpomina nekdo ,kdo byl Werner von Braun.Ten holenkove,ten odraketoval Londyn na kupu trosek a hned po valce ho za to ucinili Amici sefem raketoveho vyzkumu!

    Stal se opravdovym Americanem!
    Tak mi napada dale ,ze pry se objevily na dotazech u doktora Skaly, prvni navrhy,zda by stejnou ulohu nemohl sehrat pan byvaly president Klaus,ktery nam tu na hrbete prismycil tu nestvuru pry ,ze vse bude regulovat trh a JEHO zazrak kapitalismus bez privlastku vychazejici z gangsterismu.
    Kdyz to tady vsecko rozbombil a umel to, musi nutne vedet i jak to napravit a zaletět si az na mesic.!
    Tak me napada,ze by se tu takoyy mezi nami lidovymi komentatory , kvitky z certovy zahradky mohl objevit extra a za pancerovou stenou by byl dalsi velikan historie pan doktor Skala a oba oddelene , by s nami mohli zahajit besedu o zahlavi tohoto webu a ne kdesi v jakychsi zakulisnich TV x talk ci co,kde se jim kladou POHODOVE otazky a oni odpovidaji za frenetickeho tleskotu ovecek ,ktere se vydaly do kapitalismu pro vlnu a sami byli dnes oholeni a to je tak cele a pry bude bude i repete 1

    No nemam pravdu moje mlcici vetsino obcanu volicu?

    Reagovat
   • 7. 11. 2021 (11:57)
    Trvalý odkaz

    Jak se zda osud webu http://www.nwo.org ,kde byla pry zakazana diskuse pod clanky a v dusledku chybejici SOLIDARITY a lhostejnosti obcanu se siri stejna autocenzura a nikdo nas „volice „neinformuje PROC?

    Tak jak to vlastne je maji utoky na obcany volice pokracovat i tady?
    Pan doktor David pise,ze si muzete v EU rezikovat co chcete a je to jako kdyz hazite na zed hrach.
    Jeden web za druhym hlasi likvidaci a i tady nas zacinaji krmit popisy toho co za uspechy uz nyni slavi
    totalni cenzura zamysleneho digitalniho koncentraku?

    Zacinam pochybovat k cemu tento web vlastne vznikl kdyz vsude je zabijena vsemi prostredky moznst diskuse a tady snad taky ?
    To nestaci,ze se tu uporne mlci a nikdo z tady pisicich intelektualu sam neumi dat ve skutecnosti ani jeden navrh do PROGRAMU NARODNICH AJMU a jen popisuji dnesni zhorsujici sitace aniz by navrhli na konci svych “ clanku“reseni a tak se tto clanky maji stat podle prani cenzury jen vykrikem do dalsiho TEMNA?

    Tak to panackove musime vcas vsichni solidarne odsoudit ,nebo to je ta pravda,ktera nesmi existovat a ma tu byt mrtve ticho misto rude vlajky vitezstvi bez vercajku,ale s hezkym zlutym kalichem husitu ?

    Reagovat
   • 7. 11. 2021 (14:44)
    Trvalý odkaz

    NEVERIL JSEM,ZE SE STANU JA SAM PODZIMNI MALE ZVIRE OBROZENECKM POMCNIKEM DOBRA!

    No soubor cilu,ktere jste pane Hample na konci sveho clanku napsal je primo skvely.!
    Skoda,ze chybi opravdovy navrh na jejich reseni!
    Neveste hlavu !JA vam jsem pripraven pomoci k uskutecneni a to hampty dampty cili frisko fisko.
    Jiste vite,ze nami volici zvoleny kartel zla zabijaku tradic zvlaste husitu uz zvolil taktiku CHUCPE ,kdy se povinne bude strilet d vlastni nohy a nikdo z ovcanu to nesmi zpozorovat!
    Prvnim cinem bude jmenovite odhaleni vsech intelektualu o nichz je majitelum moci ukradene lidu znamo,ze 32 let nevymsleli ve prospech obcanu volicu lautr nic,no ze mam pravdu?.
    Ten kartel vsak jako prvni uz zpozoroval,ze je tu AA team SV(O),ktery jim dava jako jediny kapky.
    Vymyslel totiz PNZ Program Narodnich Zajmu a chce do neho dalsi postulaty!
    To je ,ale spatne mnoho lovcu zajicova smrt!
    Proto vam a vasim skvelym intelektualum doporucuji z celeho srdce se schovat a v zadnem pripade se tu do diskuze zapojit fyzcky NESMITE!
    Muze se vam totiz stat,ze pujdete jako prvni do lagru nad jehoz branou bude nadpis:

    TADY JE MISTO ,KDE MUZETE MLUVIT MEZI SEBOU SVOBODNE CO CHCETE!

    Vemte si sebou tabulku s prvnimi okruhy opravdove giga diskuze,no jak jak parnik!

    1.SOLIDARNI STAT CO JE ZAZVIRE A PROC MUSIBYT INSTALOVAN?
    2.PRIMA DEMOKRACIE A ZPUSOB JEJIHO USKUTECNENI A TO PANACKOVE IHNED PRO VSECHNY!
    3.JAK ODKOPNUT 32 LET TRVAJICI EMBARGO NA ZAKON O REFERNDU a ucinit ho nepotrebnyn!
    4.JAK TEN PREVRAT ZAFINANCOVAT V RADECH MILIARD A SOOUCASNE VYTVORITOBCANSKE INFO POLE, ANIZ BYCHOM BRZY MUSELI POUZIT crowdsourcing.

    Pokud nikdo z vas intelektualu nebude mit ani myslenky ani odvahu diskutovat o opravdove budoucnosti pak vam nic jineho nezbyva nez abyhom se setkali se v lepsich casech,to jest uz nikdy!

    Ono uz je tech 8 PNZ prima kusu a proto ta „Jouro cenzura,“ale nic si z toho nedelejte bacily distanou rousku a vy se mlcenim zachranite pred hrozicimi obrovskymi trably adalsi doporuceni obcanu volicu mohou v klidu od nich nasledovat ?!
    NO,NI?

    Reagovat
   • 7. 11. 2021 (23:41)
    Trvalý odkaz

    NENI TO PoPRVE,KDY SE OPAKUJE ZAJIMAVE POZNANI,ZE V REPUBLICE NENI NIKDO;KDO CHCE PNZ!

    A to presto,ze PNZ bylo dano v komentech na Nove republice k dispozici SPD ,ktera se tvrde vzeprela a uplne stejne jako tady vasi intelektualove pane Hample tam mlceli a hrali mrtveho brouka v domneni,ze % ve volbach prorazi u nich strop!Nyni jejich volicum umrzne pindik a micinka,no s cim si budou hrat potom,je fakt hadanka!
    Tehdy a tam upozornoval marne AA team SV(O),ze program SPD je slabym cajem,ktery s odrenymi usima sotva dosahne 10%.
    Zadna reakce na jeho posileni to byla vysmesna odpovedi mrtvych brouku z jinak skvele leho SPD vedeni,ktere dodnes zda se nechape ,ze je zapotrebi volicu k volebnimu vitezstvi a zaroven si pritom uvedomit,ze vsichni politici jsou jimi placeni coz vsak neznamena,ze si vsichni politici HROMADNE budou dale 32 let myslet,ze si udelaji programy PRO SEBE a svoje „verchusky „a na Program Narodnicch Zajmu PNZ chcete li noveho obrozeni budou jen shora kadit!

    Alternativou bylo,kdyz o vitezstvi ve volbach a vetsinu ve Snemovne nemela Okamura zadny zajem nechtela ani plnit svuj bod 10 SVEHO PROGRAMU o zmene rezimu tvrdohlave kaslala na

    ALTERNATIVU S DBROU RADU ZE KDYZ NECHCE PNZ MUSI ZA SEBE POSTAVIT na posileni vlastencu jine a dalsi „vlky“

    POLITICKYCH FORMACI ,OVSEM NE TYPU

    Trikkolona a dalsi,kterre okazale ignorovali volice a jejich PNZ bylo a je to pro ne vzduch a jsme svedky,ze si pripnuli ti renegati z SV hromadne a verejne na zadek trikoloru,nebot se asi vsechny nsnad tesily na koryta a vlastenectvi tam pry na tom miste u nich melo hnizdo!
    Vsechno usili volicu bylo striktne odmitnuto s oduvodnenim,ze taborove recneni na jarmarku a prednasky o mnozstvi katasttrof,ktere na davy cekaji bez navrhu reseni ktere husite politikuum cpali do nosu a oni jen kychli,,bude to prave orechove!
    MERDE ,hlasum spolecnosti volicu se VSECHNY POLIT.SUBJEKTY VYSMALY A S GUSTEM JE ODKOPLIYI I S JEJICH PROGRAMEM ,ke kteremu se delali ,ze jim chybi usi pry ,ze jako nerozumi presne jako vzorova piratiska huculiska,se svym vzdelanim na prvni priorite zla umoznujici jen INTELEKTUALNI SLEPOTU A NEGRAMOTNOST jinak by se ti milovnici travy misto jizdy na svych mrtvych oslech pridali k avantgarde SV ,kde na ne v budoucnosti neceka jizda na jejich mrtvych oslech a nepotrebych utrinosu do poctu,kterym uz zada drzost hlupaku nepomuze!

    A BABIS tak to je cislo,takovy vzdelany a chytry chlap instaloval do EU jeho jeho rozbijecku „JOURU“ a ztratil rozum,kdyz podporoval GR TV,ktery mu jel po krku.
    Pritom ten manager „dobra“ veril ve vitezstvi a na boj SV za neho misto oceneni aspon rohlikem, se vykaslal i kdyz je sam jejim clenem nepodporill vznik opravdovych politickych subjektu a to jen takovych,ktere vyznavaji silu postulatu PNZ,kterou i on pry zpupne dale chce ignorovat ,coz mu prineslo jen to,ze sel od valu a je ted ,kdovi jak dlouho jen politickym neboztikem!
    Nepoucil se a dale „svoje“ lidi tedy SV hodla ignorovat, a staci mu jen to „CZAU LIDI“ a lidi se mu smeji,vedi,ze na neho jeho plukovnik houkne a on se razem stane jeho pechota mekota a zacne propagovat pad dolaru,kdyz je podlozen ropou a on preci se mota okolo ZELNEHO UDELELU,ktery ten dolar znici a nepodnikne zadne kroky k jeho likvidaci toho zeli a podpore nasich pratel a spojencu z AMERU,kdyz jeho plukovnikl je blbec a i president Biden uz poslal sefa sve tajne sluzby za tim certem Putinem,kdyz chce ten onen on vladnout svetu se tam ,poucit a vyzvedet se jak se to dela !

    TEDA BABUS POCEM K NAM A REKNI,JAK CHAPES PROGRAMn PNZ NAODNICH ZAJMU; IGNOROVAT NEBOT V uLE LIDU,JE PRECI V JE ULE BOZI,NEBO ZAS CHCES BYT SOLITER?

    Reagovat
  • 31. 10. 2021 (19:22)
   Trvalý odkaz

   Pane HAMPL nechci vas odradit od vasi iniciativy,hezka myšlenky,ale verte mi,ze nenajdete nikoho v radach lidovych komentatoru,kdo by dokazal to co AA team SV(O)cili Spolecnost volicu,občanůeich AVANTGARDA!.

   Ti totiz uz vymyslil Program Narodnich Zajmu zkratka PNZ prnich par bodu noveho obrozeni je to bomba jak byk.
   Mate li zajem zkuste odpovedet.
   Dovolim si vas ujistit,ze kdyz PNZ body zkusite zdiskutovat pekne naserete cenzuru a ta vam diskusi smaze do mrte!
   Vsude,kde se ta parta objevila se ctenari proklate hluboko zamysleli a tisice JEICH prispevku bylo OKAMZITE zmasakrovano.
   Dokazete to podrobne prostudovat to PNZ i vy a vasi pratele,aby jste se tak stali nesmrtelni?
   Zeptate li se“ vo co de “ mate ,pokud tady PNZ cenzura dovoli primo pekelnou diskusi.dovite se co potrebujete vy a narod ,nebo taky ne
   Co vy na to obrozenecka parto?

   Reagovat
  • 1. 11. 2021 (12:35)
   Trvalý odkaz

   Pane doktore Hample,je tu otazka ,kdo by mel byt hybatelem noveho obrozeni a zda je tu JEDNOTA. a hlavne na cem?

   Volby a pan Babis dokazal,ze je mozne vladnout s jinymi subjekty nez s neomarxisty a hle co se stalo.
   Podvodem se prodrala k moci parta KZZP zkracene zabijaku pravdy.Brzy to zaziji vsichni domorodci.
   SPD a jeji vedeni ,pres nekolikere vyzvy SV neposilio svuj nedostatecny program,nechtelo vice volicu nez hezkych,ale nedostatecnych 10%.
   Podivejte se na jejich Prgram.
   V bode 10 pry pozadovali zmenu systemu,ale nebyli uz schopni rici a zduvodnit volicum,

   CO VLASTNE ZA SYSTEM AREZIM POZADUJI,

   Jakekoli intervence SV aktivistu Spolecnosti volicu,aby na pr.na NR Nove Republice vznikla o tom diskuse, byly naprosto marne,SPD hralo mrtveho brouka a uvarilo se ve svych 10%.
   SV si dobre predstavuje doposud snad nikde nevidany SOLIDARNI STAT a co vy pane doktore ,uvedomujete si ,ze beze smeny systemu nynejsiho kapitalismu bez privlastku ,vychazejiciho z gangsterismu nepujde vubec nic!,ani obrozeni naopak brzy vas ministerstvo pravdy piratisek,kteri se ukazali intelektualne nemajetni a dali se prevalcovat svym partnerem,coz vzbudilo takovy smich,ze i v Aspen institutu popraskaly okna,nebo mozna ne!?
   Co vy na to,vyjadril jsem se dostatecne?

   Reagovat
  • 3. 11. 2021 (8:55)
   Trvalý odkaz

   DOMNIVAM SE,ZE „LID“CEKA NA TO ZDA SE TADY OPRAVDU OBJEVI VYCHODISKA JAK SE TO SLIBUJE!

   Nic takoveho se ocividne nedeje a jak to vypada chybi sila,ktera by tuto novou dobu TEMNA vlady kartelu zla a zabijaku pravdy KZZP prerusila a zda se,ze to ma tak dale pokracovat tzv pry “ hledanim pricin“ totalni porazky vsech obcanu z SV tj Splecnosti obcanu volicu,ktera uz dlouho ukazuje,ze nikdo z z jejich tzv „ZASTUPCU“ nic nikdy pouzitelneho nedokaze navrhnout nehodla a brzy se zjisti,ze i zdejsi skupina intelektualu bude snad houfec tzv neurate se valecnici pravdy, „slepych patron.“

   Proto vznikl AA team SV(O) obcanu a je uz v cinnosti .To neuslo nasim majitelum ukradene moci!

   Vime tady,ze druhy bod PNZ je Obcanska Prima Demokracie a to IHNED ve forme diskuzi obycejnych i intelektualnich obcanu.
   Pan Babis predpokladal,ze volby vyhraje,ano vyhral je,ale ztratiil svoji moc. stejne..
   Co zda se nevi je,ze k vitezstvi je treba dostatecne mnozstvi volicu tj SV a ti od neho ocekavali nejaky druh programu ve forme opravdovych Narodnich zajmu.
   Nic takoveho se nestalo a on i s naprosto nedostatecnym jeho potencionalnim spojencem SPD naletel jako maly kluk a SPD k navrhum SV jak zvitezit ve volbych hrala naprosteho ignoranta!
   Co zda se taky nevi,kdyz zvitezilo ANO pred casem ve volbach vznikla v budoucim KARTELU ZABIJAKU PRAVDY debata typu .
   No ANO pustime k moci,ale jak se ho potom zbavime.
   Tak to ted zazil v praxi a bezmocne zira za svym „CZAU LIDI“ aniz by prisel s planem jak tuto moc ziskat zpet!
   Co tak mu pomoc mu podsunuje pod nosi AA team SV(O) team svobody a prime demokracie ihned a ten rad prijme do AA teamu i intelektualy z nyni mlciciho teamu „KUDY Z NUDY“,ktery z toho snad dostal sok a ted tu neni schopen zadne diskuze i kdyz doslova ZLATY podnos a to tzv PNZ narodnich zajmu a ti oni intelektualove z iniciativy KUDY Z KRIZE se boji ho zvednout a zadati teda tu PRIMOU DEMOKRACII IHNED !
   Zda se m totizi,ze jim usel katastrofalni osud webu http://www.nwoo.org kde chudak admin byl donucen ke sve vlastni plizive likvidaci jednoduse tim,ze mu tam zakazali jakoukoli diskuzi a je to nyni uz jen polvicni neboztik.

   KRTEL ZABIJAKU PRAVDY PCHOPIL JAKO PRVNI,ZE MUSI ZABIT JAKOUKOLI FORMU PRIME DEMOKRACIE A UDELAL Z KDYSI SLAVNEHO WEBU OCIVIDNE HADR NA PODLAHU A SMEJE SE CHA CHA CHA!

   Reagovat
  • 3. 11. 2021 (9:07)
   Trvalý odkaz

   Veskere chyby a preklepy v mych komentarich pchazejid vnitraku,kteri mi tady lezu do klabostnice a snazi se me nasrat.

   Proto zkuste veci sami desifrovat a pokud to pujde mi radne vynadat,ze vnitraky z CSSD moc rad nemam.
   Taky by neskodila mala upravo tohoto webu,kde staci otocit chod prispevku od nejnovejsiho k starsimu.
   Chybi i pocitadlo koli lidu to tady cte a ukazatel novych prispevku,abychom nemusel hledat co s noveho stalo probirat znovu vse atd.
   Tak co prida se nekdo k solidarite pozadavku SOLIDARNIHO STATU,nebo budeme bezmocne cekat na akce uz parlamentem schvalneho POLICEJNIHO STATU,ktery k vam ve 4 hodiny z rana prijede s antonm….

   Reagovat
  • 3. 11. 2021 (21:20)
   Trvalý odkaz

   TAK VALECNICI ALTERNATIVY PISETE CO JAKO DELATE A CO UMITE,NO DOBRA A VYSLEDEK?

   Vitezi kartel zla zabijaku pravdy KZZP a jeho slepice se obcanum chechtaji uz otevrene i na dvore!
   SV odejde z vasich prednasek obcane SV spolecnosti volicu nevedi co maji delat,aby se tato zhorsujici se situace zmenila!
   Zkuste se jich na to zeptat.Po 2 dnech na vase „prednaseni“ ZAPOMENOU a zda se mi,,ze to bude pry tak donekonecna tj dalsich 32 let,no ni? !
   Lide uz vi,ze se jim kradou dve tretiny platu a jsou pritm ohlupeni jimi zaplacenou pry verejnopravni TV ve skutecnsti soukromou dristarnou pana v milionech se topiciho (z nasich penez) ,GR TV tak,ze svoji stale vice rostouci bide a prvnim vlnkach inflace,ktera ma prerust v tsunami preroste dokonce tleskaji!
   Kde je ten doktor Skala posledni zivy marxista s prezdivkou TONDA RACHOTA,ktery za dlouholetou praci v te strane dostal od ni kopacky ,proc se tu mezi nami SV elitou neobjevi a v zivych svych komentarich nevysvetli zasadni

   KDE JE NAS BIFTEK A NASE DALSI DVE TRETINY PLATU.
   Porada si za bukem ve „stripcich ze sveta“ svoije Becko .televizni vystoupeni a my tu mame susit huby?

   Reagovat
  • 4. 11. 2021 (0:57)
   Trvalý odkaz

   Na toto misto mohu napsat ZNOVU vnitraky CSSD prave ted zcenzurovane, co se vynori stejne po absenci SOLIDARNIHO STATU a solidarity , za osklivy rezim ,DIGITALNIho KONCENTRAKu!

   No a verte tomu,ze uz nyni za sve teplo budou platit i nasi pratele z nami zvoleneho Piratostanu takove hory penez,ze je prejde to neustale prasacke vymazavani mych a brzy i vasich opravdovdovych,tedy peprnych a pravdivych, komentu,kterych je tu jeste stale malo!

   Najde se mezi vami ,valecnici alternativy, dalsi kazatele naseho tradicniho typu mistr J.HUS,,kteri po mem upaleni vaseho narodniho hrdiny pana Krtecka, budou taky nesmrtelni!?

   Reagovat
  • 4. 11. 2021 (7:59)
   Trvalý odkaz

   STARONOVI MAJITELE NAM OBCANUM VOLICUM UKRADENE MOCI BRZY ZAKROCI CENZUROUI I TADY

   To,ze po 32 letech se objevi intelektualove,kteri jen zarazene pozoruji co tady lidovi kmentatri napisi a namisto,aby zacali vysvetlovat JAK SE MA OPRAVDU A S CILEM DISKUTOVAT, o cem, a SAMI prisli s dalsimi pouzitelnymi body do Programu Narodnich Zajmu,PNZ ,cekaji,jako na pr pan TONDA RACHOTA az zahrmi!
   Copak asi vymysli to devcatko ,ta bruselanka,ktera sice navrhla do PNZ jako nas Narodni zajem postarat se o to,aby jsme meli moznost vyuzit i PUTINOVU INJEKCI VITEZSVI nad vsemi bacily OPRAVDOVOU VAKCINY a ne kupu sracek urcenych tim GEJCEM k vyhubeni co nejice pry pro neho zbytecneho lidstva a pak ukrast i penize urcene na social,ktere pvazuji nenazrani chamtivi bohaci a tedy i majitele jimi ukradene moci za svoje,coz povede k dalsimu rabovani uz davno bananove republiky !
   Ted prichazi a to brzy okamzik pravdy a tennepujde odehnat prednaskami o tom co tady vsichni z alternativy zacinaji videt vice a vice a jsou proto vystaveni poznanim pravdy neskutecnemu teroru neomarxistickych rozbijecu republiky a uz vlastne jen jejiho zbytku,kdy i ten salamovou metodou svym zubozenym volicum budou dale vykradat!
   Tato mensina,si uvedomila,ze na pomoc si musi zavolat tu nejhorsi spodinu dalsich mensin uz „vychovanych “ .na prvni priorite zla a zaprahnout si do sveho splaeneho vozu zla tu nejhorsi ideolgii krytou pry predsudkovou nenavisti k staleti vybudovane krestanske kulture a rozvalit nas stat na sracku.
   Proc vlada jejich bohatstvi nezdanila 90 %,aby mela jak ti oni penize jako v bohatem Svedsku na nekonecny priliv pomahacu, mensin,ktere demokracii maji rozvalit a tedy sproste uz nyni poroucet vetsine,ze ktere budou dale vyrabet i cenzurou bezmocne BEZKULECNIKY, masu“ opatrenimi“ vydesenych, nemocnych a vykradanych domorodcu,kteri se dokonce boji i zacit diskusi nad PROGRAMEM NARODNICH ZAJMU a stejne jako za vycinkaneho komunismu a oblbeni jimi zaplacenym GR pry vseverejnou teleizi,jejiz srackotvornou cinnost a jak ji odstranit resi BOD CISLO 4 PNZ,ktery se tu zdiskutova snad vubec nesmi!!

   Reagovat
  • 4. 11. 2021 (12:00)
   Trvalý odkaz

   Prave prisel jiskrovy telegram z AA teamu SV,kde se pise,ze nemam tady nutit NIKOHO k jakekoli odpovedi,zvlaste ne deklarovaneho statecneho majitele webu zdejsi pravdy pana HAMPLA!

   MLCENI TOTIZ ZNAMENA PLNY SOUHLAS S RODICIM SE.PLANEM PNZ( PRO CELOU SPOLECNOST SV)

   Mam zkusit zhodnotit a informovat obcany volice o tom, jak dopadly predchozi prvni podobne diskuse na jinych webech oznacenyvch neomarxisty z nami zvoleneho KZZP jako DEZINFORMACNI,coz je dnes znamka vyborne kvality prace diskutujicich obcanu volicu vykukujicich jiz z TEMNA a touzicich po osvete nejen z tady se rodiciho ceskeho webu narodniho hnuti,kde maji byt prvni cile v podobe PROGRAMU NARODNICH ZAJMU PNZ,anebo chcete li to nazvat muzete jako.:

   DRUHEHO NARODNI OBROZENI A NE ZE NE ANO!

   A dale mam zkusit strucne vsechny volice informovat o prvnich 4 bodech PNZ nasi autorky ANNY husity z KSH teda ideologa Krestansko Socialnich Hodnot. KSH zvane nasimi spatne zvolenymi „zastupci“ HUSICKA,ktere maji byt zadupany tim jejich KZZP do zeme a tam maji lezet jako placky ,hore nohama!

   Reagovat
  • 4. 11. 2021 (13:37)
   Trvalý odkaz

   Rovnez vsechny ovcany mam upozornit jak zle se k nasim spojencum z AMERU chova nynejsi spatne zvoleny KZZP a to berte si na pr.prosazovanim tzv ZELENEHO UDELU!

   Je uz znamo,ze temto spatne zlovolnym a podlymi pry „nasim zastupcum „,dosly argumenty a nyni se tajne chteji zbavit nasich statecnych americkych pratel a rozmarasit je na totalni sracku.

   Nikdo to nesmi zpozorovat,je to totiz tak tajne,ze ani ti intelektualne nemajetni spratci z nudli u nosu
   to sami nechapou a jedou jak pily na zdemolovani a zniceni cele AMERIKY a EU taky!
   Ptate se jak to mohou takovi utrinosove s nudli u nosu,vzdelani na prvnipriorite zla, provest ,vzdyt lezou dozadku komisi EU,kde sefova byla zvolena 7 hlasy do vedeni a je o ni notoricky znamo,ze ve funkci ministrne valky ,udelala Budeswehru vetsi skody nez marsal ZUKOV Wehrmachtu!
   Vojaci si pry museli dokonce nosit domu patrony ,aby se nenasly v MOSULU na blesim trhu!
   To by byla jedna vec a nyni ta ona LEYNO prosazuje dalsi jeste vetsi katastrofu tj ZELENY UDEL!
   Nejen zvysuje ceny enegii ,ktera nebude vubec ke koupi a ceny zbytku maji pry vyletet tak vysoko,ze prorazi strop vaseho kvartyru a umrzne vam stejne pindik a micinka a nevim s cim si potom budete hrat,kdyz nakonec ZMIZI DOKONCE CELY DOLAR a taky vsechny vase penize tim digitalnim koncentrakem zla vezmou za sve vubec!

   UVEDOMTE SI,ZE EU ZAKAZEM BENZINU MUSI ZMIZET DOLAR, JE TOTIZ NYNI PODLZEN JEN ROPOU!

   a kdyz ta zmizi bude to pruser,ale ne maly VELKY!
   Nebude za co nakupvat nebot i euro a dolar nebude a vyroba obrannych tanku del a min musi nutne zkrachovat!
   Tak holenkove USA ,ktere je nejvice schopne vyrabezt ty zbrane, bude sedet komplet na dlazbe a jeste k tomu dostane vzpamatovaka a to mRNA injekci.
   Rozumite k cemu to povede?
   Nasi spojenci z AMERU budou v poradnych srackach a my taky!
   A jeste jim k tomu pomaha nase BIS,,ktera o tom pruseru nechce ani slyset,do rocni zpravy to neda ,ten zeleny udel, jen nahrava strejdovi PUTINOVI,ktery vystrkuje rohy poradneho certa a rozbije tak brzy nami oblibene EU na soucastky!

   NO JE TO PRAVDA NEBO NI?

   Reagovat
  • 4. 11. 2021 (22:39)
   Trvalý odkaz

   Tento pdzimni web intelektualu je tady spravne za bukem.!Je velka skoda,ze se tu doposud neobjevil pan doktor Skala receny Tonda Rachota,aby jsme tady ty prusery , spolecne zoperovali!

   Ten se totiz vyjadril,ze je sice posledni marxista v republice,ale je mu lito jeho nacisto havarovane KSCM tedy
   kdysi takslavne strany a tak se ho tam ptali v jeho sukrme B.Televizi na webu Stripky ze sveta,co ted bude s tim devcatkem „precedou“delat,kdyz tato bude muset fofry vystavit nejaky ten program noveho vitezstvi pryskane ,ale stale lidnate strany,kterou jejich nynejsi verchuska polozila na mary!
   Tak jsme se tam dozvedeli,ze veren strane bude CEKAT co ti miglanci ted vymysli.

   No mohl by to dat tady zkusmo do richtiku ve spolupraci s nasim AA teamem SV(O) a doplnit program NASEHO prima devcatka ANNY husity z KSH prezdivane zlymi piraty HUSICKA.
   Je to totiz ideolg SV jako list!
   Navrhla prvni ctyry postulaty PROGRAMU NARODNICH ZAJMU PNZ a rudou vlajku vitezstvi, kde misto vercajgu bude ZLUTY KALICH potomku husitu a bude se nalevat do neho ciste vino Novych husitu a Blanicti rytiri budou taky rajtvat,co vy na to doktore? !
   Posudte vsichni ostatni sami ,co ,bude ten nvy blahobyt nebo ne!! Tak tady je prvni bod PNZ

   1.
   ANNA tam navrhla novy doposud nevidany stat se jmenem SOLIDARNI,ktery bude velice podobny sousednimu SOCIALNIMU STATU,kde se z oken tlustych mercedesu na nas smeji,jak jsme blbi a delame za hubicku ti pry bohati poziraci zeli a to nam chteji natlacit jako ZELENY UDEL a biftek nikdy neuvidime ,nebude!,
   Ti soused se holenkove chystaji platit 12 eur na hodinu!.
   Skoda,ze SOCIALNI STAT nedali nasi „zastupci „do prvniho clanku nasi USTAVY ,ktera mozna ani neplati nebot nebyla schvalena v referendu a tak se stalo,ze NEEXISTUJE a pan president Klaus nam privezl a nakredencoval tu nejhorsi formu kapitalismu vychazejici z GANGSTERISMU,ktery si nazval KAPITALISMUS BEZ PRIVLASTKU a tak neexisteni toho Socialniho statu byli i cinkalisti obrani o majetek patrici nam vsem a to panecku prineslo kapitalistum BILIONY a mnozi cinkalist uz nevlastni ani ty klice kterymi cinkali jak blbi!

   PANE SKALA NEBOJTE SE OBJEVIT I TADY,ODVAZNEMU STESTI PREJE!

   Reagovat
   • 9. 11. 2021 (8:57)
    Trvalý odkaz

    Pote co i zde zakazali vnitraci publikovani ANNE husity z KSH,jeji dva komenty uz cele dny CEKAJI PRY NA SHVALENI CSSD vnitraky ,ma nasledovat ona osud http://www.nwoo.org webu,kde uz zakazali jakoukoli diskusi,aby chudak tamni admin natahl backory hladem,ze nezbyva nez,abychom s nasimi intelektualy,kteri tady prozatim nechteji vest diskusi a mlci

    NAVRHLI DALSI 5 postulat do PNZ u ,ktreho pokud nebude uskutecnen vcas a solidarne i respektovan vsemi obcany volici ,vyvola jejich obludnou energetickou chudobu a inflaci o ktere dnes mohou v dobe „gigantickeho blahobytu“ ,volici jen snit a to zamernym nedostatkem energie s naslednou deindustrializaci cele republiky a plneni cilu chaosu piratskych neomarxistickych „vzdelancu“ na prvni priorite zla
    Ta prokazatelne vyvolava jejich intelektualni negramotnost,drzych nositelu nudle u nosu,kteri by si pry chteji jen zaprcat a tak by meli byt okamzite svou koalici, po pouziti typu „toaletni papir podpindosnika“ odoperovani jako rakovina vcas, nez napachaji dalsi skody s vladou brzke enegeticke chudoby ,inflace a deindustializace cele republiky ,kdy jim staci pry trava a rajtovani na jejich mrtvych oslech “ zastupitelu obcanu“ jejich zelnym udelem ,kdy BABISOVI naordinuji cpat do jevo vurtu ponravy a to je tak cele!

    Reagovat
  • 6. 11. 2021 (16:01)
   Trvalý odkaz

   Jojky jojky to jsem si dal,okamzite pote co jsem tady pani ANNE gratuloval ke genialite telefonovala mi dala mi fakt na šekel!

   chce mit klid a nema zapotrebubi,aby se ji pod okny schomazdovaliili demonstranti s transparenty „AANA NA HRAD! „,protoze to vsechno za ne sama odedre jako nejaka dulni odstrelovacka v tomto podzimnim webu a pak,kdyz treba onemocni budou chtit obcane volici jeji smrt a vlada ZZP ji bude pod nosem vykradat uhli z rozpoctu a usilovat tim zelnym udelem nejen o rozval oblibeneho EU,ale i o zniceni nasich spojenecke USA,ktere ma pry rada.
   No copak vsichni nevidi,ze je vedou tajne neomarxisticke sluzby do zahuby a prave s nimi si nevedel rady ani TRAMP a poslal za nimi radsi nejen Babuse,ale oplechovat metalem i naseho plukovníka,ktery patral 7 let po“ cukovi a gekovi „od Rusaku!
   Tak se aspon vsichni podivejte na BIDENA jaky je to fesak a stramak.
   Ten si umi poradit 1!
   Poslal ty nemehla z tajnych sluzeb za strejdou Putinem,aby jim tedy poradil ,kdyz se derou ke kormidlu sveta,jak nato!
   Je toho vice co rekla, zvlaste me varovala davat pry perly jakymsi pry svinduram,když pry prozradim postulaty 2 a 3 PNZ tj

   2.

   -Instalace PRIME DEMOKRACIE A SVOBODY NOVEHO OBCANSKEHO TYPU IHNED A TO BEZ DYNAMITUJICIHO VLIVU PRY PRDLAMENTU,levne a za mozna ucasti VSECH obcanu volicu a to ve dne i v noci! nebo

   3,

   JAK OBEJIT 32 let trvajici embargo na ZAKON O REFERENDU a instalovat jiny mechanizmus neco daleko levnejsiho,ucinnejsiho a srozumitelnejsiho systemu, no proste nevidaneho vynalezu demokracie a svobody.
   namisto toho blbeho zakona,ktery nejen NIKDY nebude a kdyz bude tak to bude sragora pro volice naprosto k nicemu!

   Zvlaste me chyta fantas,kdyz vidim,ze tady ani jednoduche doporuceni ,aby tu bylo pocitadlo dusicek zustava bez odezvy a obraceny postup instalace komentu vedocich z doby druheho temna na svetlo osvety,se nepohne z mista.
   No tak si vlastenci kupte aspon ten dobity http://www.nwoo.org ,ktery byl de fakto zlikvidovan obcanum pred nosem a oni nejen,ze nechteji SOLIDARNI STAT,ale ani neknikli solidarne do protivky!

   Pry co je to za poradek a sproste zaklela( po francouzsku) MERDE!

   Reagovat
   • 6. 11. 2021 (16:19)
    Trvalý odkaz

    Vidite to vsihni?

    Je vseobecne znamo,ze jsem proti novemu vyhlazovani zidu a nasich obcanu uz ne cyklonem B jako kdysi pan Hitler,ale nyni uz moderne bacilem C19,ktery dali pry prukazne vyrobit za granty penez snad i pry urcenych na ZELNY UDEL ,nyni uz v planovanem jejich digitalnim koncentraku piratskych zlocincu a jejich podpindostniku!?
    Oni to jsou,kdo mi do komentu a NADPISU dali tu menu Izraele „sekel,“ja tu totiz na te stare klabostnici nemam zadne pismena s hackem!

    VIDITE TO JAK JE ASI HEZKY DOPALUJI DO ZRAVE FIALOVE BARVY ?

    Reagovat
  • 18. 11. 2021 (19:36)
   Trvalý odkaz

   NA DESITKY KOMENTU TU „BUDITELE“MLCI. NIKDO Z NICH NENI POVEREN SE TU OZVAT

   Plane clanky bez otevrene diskuzni rubriky a bez vysvetleni proc, ten zmatek dokresluji.Byl tu i pokus snad i diskuzi i s clankem celou vymazat.
   Je to obdoba s jakou se setkava SV vsude a to ma tak i tady pokracovat?
   Manifesty a pry prednasky o tom co je obcanum davno znamo jen doresluji bezmocnst autoru,kteri se zurive vzpiraji oprit se o SV Spolecnost volicu a to i kdyz jsou vsichni jejimi cleny si pisi pry pro sebe v domneni,ze to NEKDO a kdo neni znamo ,ma resit.

   ROVNEZ BOBRIK MLCENI NAD PNZ UKAZUJE,ZE ORGANIZACNE ZADNE OBROZENECTVI NEEXISTUJE

   Dokonce tu neni odpoved ani na to,ze tu neni splnen ani „jednoduchy“ organizační pozadavek,aby komenty byly od dnesniho do minuleho,tim se zmatek tzv “ buditelu“jeste zhorsuji,neni tu ani pocitadlo navstev a ukazatel, kdo zrovna dal koment,jako minimum opravdoveho webu.
   Organizace je 50% uspechu a tady Benisnad nikdo,kdo ji dokaze dat do richtiku.

   PLACANI CLANKU AUTORU,KTERI TU PAK VYPADAJI JAKO VRHACI HRACHU tak to snad ne ,nebo ANO?

   Reagovat
 • 28. 10. 2021 (17:21)
  Trvalý odkaz

  Vážený pane doktore,
  chci Vám poděkovat za Vaše články, které tisknu svému 88letému otci pravidelně spolu s dalšími články z Parlamentních listů. Oceňuji Vaši iniciativu a ráda budu nápomocná. Zatím šířím tyto texty v rámci rodiny a nejbližších přátel jako partyzán. Mnozí mají obavy ze šmírování a odmítají se uvázat na sociální sítě. Snažím se, aby měli v informacích protiváhu, protože už se mi zdá, že díky ČT začínají mít zkreslený pohled na poslední dění. S Vašimi body ohledně nového národního obrození plně souhlasím. Jen bych chtěla upozornit ještě na další smutné skutečnosti. Lidé (tady ti „dole“) už mají zase strach říct nahlas svoje názory, a tak už jen lhostejně s pokrčením ramen přihlížejí tomu, co se dnes děje. Popíši Vám situaci, jak to mezi obyčejnými lidmi dnes chodí. Před volbami jsem stála v malé frontě v malém obchůdku v malé vesnici na okraji Brna. Jedna sousedka mě oslovila s dotazem, ať poradím, koho volit. Dala jsem si záležet, abych řekla: „Já za sebe to vidím tak, že koalice jsou podfuk, protože se stejně pohádají, ti malí, i když dobří, se nedostanou, tak mi zbývá jen Babiš nebo Okamura.“ Vtom se do mne s jekotem pustila jiná paní se slovy, že jsem „potróblá“ (jsme u Brna) , že jsem vlastně jen pohlóplá učitelka. Toť veškeré její argumenty. Jednu hokynářku bych psychicky zvládla, ale zarazila mě mlčící fronta a pohledy zapíchnuté do země. Až venku mi jeden starý známý řekl: „Važ slova. Není lepší mlčet? Tys zapomněla na dobu normalizace a jak těžko se ti studovalo? (nar. 1960) Jsme tam, kde jsme už jednou byli, tak neodkrývej karty, nikdy nevíš..“ Už se zase bojíme mluvit a ani se tomu nedivím. Copak obyčejný člověk může říct svůj názor v ČT? Jednak se ho neptají, když ho náhodou osloví na ulici, tak to střihnou nebo zneužijí, a ty štěkny v ČT jsou schopny uštěkat i profesionály. Takže přes ČT cesta k obrodě nevede. A přes školství? Po 22letech ředitelování jsem z něj r.2016 odešla poté, co jsem rázně odmítla iniciativu „Jeden svět“ se slovy, že pro děti mají hodiny s vynikajícím matikářem cenu zlata a nebudou místo toho poslouchat plky nedostudované aktivistky. Začala jsem dostávat černé puntíky v podobě kontrol pro nepoddajnost, a tak jsem raději odešla dřív, než mě stačili „sundat“. Mé naivní představy o apolitické škole, kdy děti nesmí z výuky poznat, koho volím, ale mají pochopit, co je to morálka, a učit se faktům a nepřebírat pouhé pocity druhých, vzaly za své. Dnes po škole běhají mladé kantorky s odznáčkem červených trenek na klopě, řeší slaboduché projekty a učitel občanky sundá obraz presidenta se slovy, že se na něj nemůže dívat a pod ním učit. Raději jsem si vzala rodiče zpět z LDN a dochovávám je doma. Obrodit společnost skrze takové školství už asi nepůjde. Tak kudy? „Skrze „církev“ pana prof. Halíka? Nebo přes divadlo pana Hrušínského? Pro obyčejné lidi jsou to autorioy, s nimiž se nediskutuje. Nebo přes spolkovou činnost? Obyčejní, slušní, pracovití lidé jsou většinou skromní a neprosazují se. Bojí se nahlas promluvit, aby je třeba nějaká mladá redaktorka nezačala zkoušet z angličtiny, jako to zkusila jednou v přímém přenosu na paní ministryni Schillerovou. (Je zajmavé, že jazykové vybavení už nezkoumá u pana Vystrčila a u těch „nových a staronových“). Takže vystoupit a mluvit někde na shromáždění mají „obyčejní lidé“ strach, protože se nechtějí vystavovat urážkám a ponižování. Pokud Vaše iniciativa najde cestu, dá nám naději a dodá odvahu, máte naši podporu. S pozdravem Hana Richterová

  Reagovat
 • 29. 10. 2021 (3:21)
  Trvalý odkaz

  Češi si v globálu neváží sami sebe, nemají rádi sami sebe.
  Kdo si neváží sám sebe, neváží si ani své země, své vlasti.

  Reagovat
  • 29. 10. 2021 (20:46)
   Trvalý odkaz

   Opravdu? Já takové Čechy (a Moravany) kolem sebe nevidím. – Rada nežádaná bývá nevítaná, přesto jednu radu upustím: zkuste změnit sociální bublinu.

   Reagovat
   • 30. 10. 2021 (9:58)
    Trvalý odkaz

    Děkuji a přijímám, i když v mém věku a situaci je to trochu složitější. A že to vidíte pozitivněji, za to jsem opravdu moc ráda. Zdravím

    Reagovat
 • 29. 10. 2021 (7:23)
  Trvalý odkaz

  Konec globalizace přijde s rovnosti mezi národy.Ukrajinec,Čech nebo Němec musí za stejnou práci dostávat stejný plat.Když pracuje v té stejné firmě.Jinak je to živení bohatých na ůkor nejslabších.
  Myšlenka ,,kudy z krize“se musi rychle šířit a to nejlépe televizí a dalšími médii.

  Reagovat
  • 30. 10. 2021 (15:23)
   Trvalý odkaz

   Za stejnou práci stejný plat? Je to spravedlivé? V jedné zemi si pracující prostřednictvím svých odborů usilovně vybojují vyšší platy a v druhé zemi chtějí přijít k hotovému.

   Reagovat
   • 31. 10. 2021 (6:54)
    Trvalý odkaz

    Ano, ani rovnost před právem se nerozdává zdarma a není samozřejmá. Je to výdobytek, který je pak nutné ochraňovat.

    Reagovat
 • 31. 10. 2021 (6:37)
  Trvalý odkaz

  Globalizace je taková je objetivně nutný proces. Otázkou, která stojí za zdopovězení, je ovšem její forma. Domnívám se, že proces globalizace není v rozporu se snahami o rehabilitaci národního suverénního státu. Naopak, existence suverénních národních sociálních státůu je zásadní podmínkou toho, aby globalizace nenabyla odlištěné totalitní podoby

  Reagovat
 • 31. 10. 2021 (21:06)
  Trvalý odkaz

  K tomu, aby se mohlo začít naplňovat to, co je v článku obsaženo je nezbytné si vybojovat politickou svobodu. Mám proto dotaz. Ví pan Hampl a spol. co je to politická svoboda?

  Reagovat
  • 1. 11. 2021 (11:50)
   Trvalý odkaz

   Přes 30 let za použití všech odstupných prostředků bylo vytvořeno ve společnosti již zafixované informační pole diskreditující vlastenectví, národní hrdost a suverenitu národního státu. Byly nahrazeny vnímáním lidské kvality odvozené od osobního komerčního úspěchu či od připravenosti bezskrupulózně se o něj v životě zasazovat. Bohužel, na úplném začátku a se skromnými prostředky nelze mít při budování alternativního informačního pole nereálně ambiciózní cíle. Prvořadým úkolem v této snaze je nejprve hledat témata, která jsou pro společnost tak dlouho a tak úspěšně informačně formované, zajímavé. Podaří-li se jejich prostřednictvím společnost oslovit, bude možné diskutovat o takových termínech jako politická svoboda a usilovat o jejich relizaci.

   Reagovat
   • 1. 11. 2021 (13:51)
    Trvalý odkaz

    Prvoradym smerem,je opravdu hledat ty zajmy ,ktere jsou pro ceskou Spolecnost uz hledany.

    SV to nazvala Program Narodnich Zajmu a prvni 4 body jsou opravdovym zajmem.
    Vzpomente si a volby.
    Jeden volebni subjekt chtel SWISS DEMOKRACII,ale i kdyz to podrobne na svem webu vysvetloval ,nikdo z volicu( skoro )tento subjekt nechtel.
    Dokazi zdejsi lidovi komentatori zacit diskusi na pr.

    JAKY,ZE TO SYSTEM TA SPD VLASTNE CHTELA.KDYZ SAMA SEBE DODNES IGNORUJE ?

    Reagovat
    • 1. 11. 2021 (14:56)
     Trvalý odkaz

     Za nynější situace vidím jako problém se navzájem vymezovat a vyvolávat šarvátky ve smylu, kdo je či není nebo by snad mohl být radikálnějším a důslednějším spasitelem. Skutečně se domnívám, že prioritou je vytvářet již zmíněné alternativní informační pole. K tomu je zapotřebí vícehlas či mnohohlas (polyfonie). Sklady renesenačních autorů oslovují dodnes, aniž jejich tvůrci mohli předvídat historický vývoj.

     Reagovat
     • 1. 11. 2021 (15:24)
      Trvalý odkaz

      Pane Offreunde,dovoluji se vas upozornit,ze diskuse neni sarvatka,pokud chcete odpovedet na to jak mate bod bod do narodnich zajmu PNZ,zkuste to udelat .
      Autocenzura neni vychodisko nebo si myslite,ze ano?

      Upozrnuji vas ,ze nynejsi koalice chysta DIGITALNI KONCENTRAK a brzy zarazi svymi piratskymi podpindostniky jakoukoli doprednou diskusi s tim totiz ti podpindostnici intelektualni chudoby ,vzdelani uz na prvni priorite zla pocitaji/vite ktera t je/?
      Ja se mohu necekane odmlcet a tak uvidite vsichni,ze vase diskuze se konat NESMI.
      To co nevidite uz zacalo,dals moje i komentare byly totiz uz v zarodku zablokovany s cilem to slozit na tento web.
      Pokud se misto opravdove diskuze k PNZ tady budete resit,kdo muze a jak tady neco napsat dopadne to jako na jinych velkych alternativnich webech kde diskuze

      UZ BYLY ZAKAZANY.

      Jen se podivejte na http://www.nwoo.org tam to uz to blokli a tak zkuste neco k veci,jeste vcas, a ne se obracet na autory prispevku,co maji a nemaji psat,
      Co vy na to priteli,jak jste mi rozumel?

     • 1. 11. 2021 (15:40)
      Trvalý odkaz

      Upozornuji vas pane priteli vsech offreunde,ze zadne NASE informacni pole ani jeho vytvareni NEEXISTUJE!

      To jak ho vytvorit resi bod c.4 navrhu PNZ a zda se,ze se pohybujete mezi lidmi,kteri nevi co se deje v TV sukrome televize GR,pacene z nasich koncesionarskych prispevku.
      Zkuste navrhnout prosim financovani prave teto iniciativy a snad brzy hnuti KUDY Z KRIZE,jinak se tady budou objevovat jen diskuzni prispevky bez cile,kterym muze byt prave PNZ.
      Tak co napisete treba proc lid je spokojen s tim,ze se jim jim kradou dve tretiny platu,brzy to bude na poradu dne,finance se inflaci zacnou hroutit a sousede .kteri valku prohrali dnes planuji 12 euro na hodinu!!.?Jak je to mozne?
      Myslite,ze by to lidi nezajimalo?

 • 1. 11. 2021 (15:50)
  Trvalý odkaz

  Trochu nerozumím Vašemu podráždění. Raději jsem si svůj předchozí příspěvek do diskuse přečetl znovu. Skutečně v něm nenacházím žádný apel k nějaké autocenzuře nebo povýšenou neochotu nalouchat jiným názorům. Dokonce jsem nenalezl, ani žádný náznak odsuzování aktivity jiných. Samozřejmě, že z nich lze usoudit, že nepokládám za zcela přínosné emocionální alarmistické výkřiky. Od nich je, podle mé zkušenosti, vždy jen krůček k okřikování, které v konečném důsledku ukončí dialog. To nebývá šťastné.

  Reagovat
  • 1. 11. 2021 (18:15)
   Trvalý odkaz

   Pane priteli pry ousaidere ,nemohu za to,ze se delate hloupy,pry neumite diskutovat a k veci teprv ne.

   O jakych sarvatkach pod mym kometarem pisete a proc nenapisete,o jake vase informacni pole jde ,kdyz nase pole ovlada z nasich poplatku milionove zapaceny GR TV,ktery vas opravdu,ale opravdu ohlupuje a nejen vas tak hluboce ,,ze se priznavate,ze nic nechapete a myslie si,ze to pujde vsecko vyresit samo a samospadem,priznejte se zlocince!!
   O nem a jeho soukromem informacnim poli napiste a to nejlepe hned ,nez dostanete nahubek pry od ministerstva pravdy zrizeneho pry pro cenzuru ve prospech podpindostnickych piratu,kteri si neuvedomuji,co je muze cekat totiz,ze budou po pouziti odstraneni jako nepotrebny odpad dokonce svym koalicnim pry partnreem a maji jen pry zbozne prani dostat se na travu a rajtovat na svych mrtvych oslech.
   To me zajima a vase nepochopeni co vlastne tady pisete je mi k nicemu a verte tomu i mnoha jinym jinym lidem snad uz taky,anebo ne? .
   Jak se uz stalo nejste sam,ktery psane slvo nepochopil.Vite,ze CELY PARLAMENT odsouhlasil POLICEJNI STAT a to presto,ze ho tisickrat cetli,nepochopili co to bude v budoucnosti znamenat.
   Co tak priteli v ramci diskuse tady napsat,ktery § ten POLICEJNISTATobsahuje a jak ho chapete vy to by bylo ucelne a ne dohadovat se o puncosce se mnou!

   Reagovat
 • 1. 11. 2021 (19:56)
  Trvalý odkaz

  Jsou problémy, které ani čeština s diakritikou a se správně použitými interpunkčními znaménky nevyřeší. Hodně štěstí.

  Reagovat
  • 4. 11. 2021 (22:51)
   Trvalý odkaz

   Tento pdzimni web intelektualu je tady spravne za bukem.!Je velka skoda,ze se tu doposud neobjevil pan doktor Skala receny Tonda Rachota,aby jsme tady ty prusery , spolecne zoperovali!

   Ten se totiz vyjadril,ze je sice posledni marxista v republice,ale je mu lito jeho nacisto havarovane KSCM tedy
   kdysi takslavne strany a tak se ho tam ptali v jeho sukrme B.Televizi na webu Stripky ze sveta,co ted bude s tim devcatkem „precedou“delat,kdyz tato bude muset fofry vystavit nejaky ten program noveho vitezstvi pryskane ,ale stale lidnate strany,kterou jejich nynejsi verchuska polozila na mary!
   Tak jsme se tam dozvedeli,ze veren strane bude CEKAT co ti miglanci ted vymysli.

   No mohl by to dat tady zkusmo do richtiku ve spolupraci s nasim AA teamem SV(O) a doplnit program NASEHO prima devcatka ANNY husity z KSH prezdivane zlymi piraty HUSICKA.
   Je to totiz ideolg SV jako list!
   Navrhla prvni ctyry postulaty PROGRAMU NARODNICH ZAJMU PNZ a rudou vlajku vitezstvi, kde misto vercajgu bude ZLUTY KALICH potomku husitu a bude se nalevat do neho ciste vino Novych husitu a Blanicti rytiri budou taky rajtvat,co vy na to doktore? !
   Posudte vsichni ostatni sami ,co ,bude ten novy blahobyt nebo ne!!? Tak tady je prvni bod PNZ

   1.
   ANNA tam navrhla novy doposud nevidany stat se jmenem SOLIDARNI,ktery bude velice podobny sousednimu SOCIALNIMU STATU,kde se z oken tlustych mercedesu na nas smeji,jak jsme blbi a delame za hubicku ti pry bohati poziraci zeli a to nam chteji natlacit jako ZELENY UDEL a biftek nikdy neuvidime ,nebude!,
   Ti soused se holenkove chystaji platit 12 eur na hodinu!.
   Skoda,ze SOCIALNI STAT nedali nasi „zastupci „do prvniho clanku nasi USTAVY ,ktera mozna ani neplati nebot nebyla schvalena v referendu a tak se stalo,ze NEEXISTUJE a pan president Klaus nam privezl a nakredencoval tu nejhorsi formu kapitalismu vychazejici z GANGSTERISMU,ktery si nazval KAPITALISMUS BEZ PRIVLASTKU a tak neexisteni toho Socialniho statu byli i cinkalisti obrani o majetek patrici nam vsem a to panecku prineslo kapitalistum BILIONY a mnozi cinkalist uz nevlastni ani ty klice kterymi cinkali jak blbi!

   PANE SKALA NEBOJTE SE OBJEVIT I TADY,ODVAZNEMU STESTI PREJE!

   Reagovat
 • 5. 11. 2021 (12:37)
  Trvalý odkaz

  Rano mi prisla depese od ANNY husity z KSH,ktera hleda chlapika, podobneho nasemu velikanu dejin ZIZKOVI!

  Pane Krtecku,
  jste prilis male zvire,aby jste rozdaval hrabeci rady! Mam zkusenosti,ze vam nikdo naslouchat nebude!
  Ve volbach kandidovala strana SWISSDEMOKRACY a vysvetlili ve svem webu podrobne co to je!
  Skoro nikdo je nezvolil! i kdyz pry do toho dali milion!
  Tak vam napisi aspon ja, co se dale stane s kartelem ukradene moci ZZP a co jsem myslela tim bodem c.1 PNZ nahore, potazmo noveho obrozeni!
  Uvedomte se,ze ten kartel ukradene moci se davno sjednotil s cilem rabovat nase penize a dale oblbovat sve volice a pevne veri ,ze je vyprca!

  A co tady stavi ti intelektualove jako prehradu?
  Clanky a dalsi clanky z kterych mi a cele SV uz brni hlava a at hledam jak chci NIKDY NIKDO v hafo clanku nenapsal navrh reseni a ty stiznosti kolem jsou koncipovany tak,ze to ma pry NEKDO resit ,ale kdo?!
  Pirati a jejich podpindostnici vsude pisi,ze ta Okamura by se mel a vratit k svemu povolani japonskeho popelare,kde zazil spicku sve kariery a nyni je uz za zenitem.
  Na NR mu byly dany rady jak zvitezit ve volbach a on se svym programem,kde zada zmenu rezimu a neridil a nevedel pry vubec na co ma rezim menit a radami tamniho lidu,kdyz vi,ze vule lidu je vule bozi se na lid vykaslal a pry chtel jen demekracii bez privlastku,nebot pry vytvoril projekt ne politicky,ale financni.
  Tak se ted uvaril ve svych peknych,ale naprosto nedostatecnych 10% typu QQQ ,taboroveho recnika!

  Tak se mi zda,ze i tady se ma nahnat lid do jedne mistnosti,tam se ho zeptat na jeho origo myslenky a kdyz se poperou mezi sebou svymi ostrymi myslenkami,museji odejit domu brodic se po kostky ve vlastni krvi,celkam spokojeni

  A TEPRVE DOMA ZJISTI,ZE JIM KDOSI VYKRAD KAPSY A TO NA PLECH!

  Tak co vy zvire nemam pravdu,klidne mohu pokracovat dale,ale nic to nepomuze a uvidite,kdyz tady date dalsi moje kacirske myslenky,ze je nikdo repektovat nebude a ani Babus tu se svym czau, czau lidi radsi neprijde ,nebot zadny plan jak SAM zvitezit ve volbach NEMA!!

  Reagovat
 • 6. 11. 2021 (7:15)
  Trvalý odkaz

  ALE PANI ANNO NEMALUJTE CERTA NA ZED! MAME PRIMO TADY PLNO INTELEKTUALU jmenuji:

  HAMPL ,to je odvazny clovek a prvni prisel s myslenkou druheho obrozeni
  SKALA jeho pry prvni kamarad,zkuseny praktik historik a bije se za pana Marxe a LENINA jak lev
  KELLER progresivni sociolog chytry a zabavny velikan
  SCHULZ byvaly poradce vlady a makroekonom s prehledem
  VALECNIK ten docent vytrvale spisuje,sice diskuzi pry nechce ale je to borec

  Je tu kupa dalsich v zasobe prednaseji na pr. i dr.DAVID na NR a v EU PROCHAZKOVA,,SKALICKY,KONVICKA,BUDIL silna parta a taky ta Okamura pilne sbra body na jarmarku a drti ty dubove hlavy v parlamentu a fasisty ,no netece z nich uz nahodou syrovatka?
  Ted vylezl sice kartel zla vedeny piraty,ale ti jsou vzdelani jen na prvni priorite zla a to jim dalo mladickou silu sice intelektualne nemajetnych,ale prece jenom do poctu 108 sice mozna brzy straslivych darebaku,kteri sv volice vylupi ,ale tak to chce lid a slovo lidu je slovo bozi!
  Pirati sice uz tusi,ze po pouziti budou vyhozeni jako pouzity toaletni papir ale to se stane pozdeji vsem podpindostnikum a zlym „zastupcum „,kteri pomahaji mama lejno rozbijet nami oblibene EU i s jeho nastrojem ZELENY UDEL zamerenym na zniceni nasich americkych pratel,kteri v momente zastaveni prilivu ropy,nebot se bude jezdit na travu a mrtvych piratskych oslech prijdou o dolar kryty nyni naftou bude se jezdit na eletriku a ohtev zajisti mensiny svym teplem!
  Skoda,ze BIS je veden jen tim plukovnikem tomu to trva vzdy aspn 7 let nez pochopi,ze skodi AMERU a tajna sluzba uz jedna za jeho zady s tim certem PUTINEM a on se stane pak jako malo vykonny dristala a dynamitnik rabijat naprosto nepotrebny pro USA , vcetme presidenta a BABISE!

  No neni to pravda ANNO a mlcici vetsino mi skweli volici?

  Reagovat
 • 6. 11. 2021 (14:27)
  Trvalý odkaz

  PANI ANNO JSEM PROT:ABY PROJEKT SPD SE STAL NEJENFINANCN;ALE IPOLITICKY!

  Na http://www.stripky ze sveta.cz se 5.11.2021 objevila „Simultanka pana doktora Skaly s nazvem
  JAK POSILIT SDRUZENI KUDY Z KRIZE a celit medialni presilvce“.

  Jeste jsem si to nestacil cele poslechnout,ale z nazvu vyplyva,ze 11 666 tamnich posluchacu nema vubec info,ze existuje AA team SV(O) kde SV zhrzenych dusicek Spolecnosti vlicu muze dosahnout az 8 275 752 pctu opravnenych obcanu volicu a pan doktor tam sam uvazuje jak celit medialni presilovce a pozor ,pry doposud na to neprisel nebot nezna PROGRAM NARODNICH ZAJMU program nasi ANNY,kde jste pani ANNO jako prvni v republice v postulatu cislo 4 na to primo genialne prisla a upozornila , bohuzel i kdyz uz byla na Nove republice o PNZ rec nedoslo k posileni programu SPD tak ,aby bylo jasna jeji sance ziskat v Parlmentu VETSINU a alternativni navrh,kdyz pan Okamura zadne dalsi volice do sve SPD tim padem nechtel, dat vznik dalsim politickym subjektum ovsem POZOR ne kakofonie houfu kolabujicich ,ktery si uz predstavoval jak mu na tu kakofonii volici naleti,ale znovu pozor na basi PROGRAMU NARODNICH ZAJMU a to vcetne pana Babise,ktery ma rovnez mezery v poznani PNZ a pry dokonce zadny program!

  O to vic si cenim vaseho autorstvi v postulatu cislo 4 uz pomalu se vynorujici hvezdy republiky PNZ,kde je miliardove financovani projektu PNZ plne videt a BABISU by nezbylo nic nez se okamzite pridat misto prohry i kdyz vyhral !
  Co vy na to ANNO husito z KSH,kdyz se tu ta pevna skala jeste mimo vas stale neobjevila a zustava tam obtekana svymi priznivci trcet, osamele v proudu dejin?

  Reagovat
 • 8. 11. 2021 (0:17)
  Trvalý odkaz

  NENI TO POPRVE,KDY SE OPAKUJE ZAJIMAVE POZNANI,ZE V REPUBLICE NENI NIKDO;KDO CHCE PNZ!

  A to presto,ze PNZ bylo dano v komentech na Nove republice k dispozici SPD ,ktera se tvrde vzeprela a uplne stejne jako tady, vasi intelektualove pane Hample tam mlceli a hrali si hru mrtveho brouka v domneni,ze % ve volbach prorazi u nich strop!
  Nyni jejich volicum umrzne pindik a micinka,no s cim si budou hrat potom,je fakt hadanka!
  Tehdy a tam upozornoval marne AA team SV(O),ze program SPD je slabym cajem,ktery s odrenymi usima sotva dosahne 10%.
  Zadna reakce na jeho posileni to byla vysmesna odpovedi mrtvych brouku z jinak skveleho SPD vedeni,ktere dodnes zda se nechape ,ze je zapotrebi volicu k volebnimu vitezstvi a zaroven si pritom uvedomit,ze vsichni politici jsou jimi placeni, coz vsak neznamena,ze si vsichni politici HROMADNE budou dale 32 let myslet,ze si udelaji programy PRO SEBE a svoje „verchusky „a na Program Narodnicch Zajmu PNZ chcete li noveho obrozeni budou jen shora kadit!

  Alternativou bylo,kdyz o vitezstvi ve volbach a vetsinu ve Snemovne nemela Okamura zadny zajem, nechtela ani plnit svuj bod 10 SVEHO PROGRAMU o zmene rezimu tvrdohlave kaslala na

  ALTERNATIVU S DOBROU RADOU, ZE KDYZ NECHCE PNZ MUSI ZA SEBE POSTAVIT na posileni vlastencu jine a dalsi „vlky“

  POLITICKYCH FORMACI ,OVSEM NE TYPU

  Trikkolona a dalsi,ktere okazale ignorovaly volice a jejich PNZ,ta byla a je to pro ne vzduch a jsme svedky,ze si pripnuli ti (renegati z SV )hromadne a verejne na zadek trikoloru,nebot se asi vsechny snad tesily na koryta a vlastenectvi tam pry na tom miste u nich melo hnizdo!
  Vsechno usili volicu bylo striktne odmitnuto s oduvodnenim,ze taborove recneni na jarmarku a prednasky o mnozstvi katasttrof,ktere na davy cekaji a to bez jakehokoli navrhu reseni, ktere husite politikuum cpali do nosu a oni jen kychli,,bude to prave orechove!
  MERDE ,hlasum spolecnosti volicu se VSECHNY POLIT.SUBJEKTY VYSMALY A S GUSTEM JE ODKOPLIYI I S JEJICH PROGRAMEM ,ke kteremu se delali ,ze jim chybi usi, pry ,ze jako nerozumi presne jako vzorova piratiska huculiska,se svym vzdelanim na prvni priorite zla ,umoznujici jen INTELEKTUALNI SLEPOTU A NEGRAMOTNOST, jinak by se ti milovnici travy misto jizdy na svych mrtvych oslech pridali k avantgarde SV ,kde na ne v budoucnosti neceka jizda na jejich mrtvych oslech a brzy nepotrebych utrinosu do poctu,kterym uz zadna drzost hlupaku nepomuze a hrozi jim po pouziti typu „toaletni papir“vyhazov jako vsem podpindostnikum zla!

  A BABIS tak to je cislo,takovy vzdelany a chytry chlap instaloval do EU jeho jeho rozbijecku „JOURU“ a ztratil rozum,kdyz podporoval v televizi GR TV,ktery mu jel po krku.
  Pritom ten manager „dobra“ veril ve SVE vitezstvi a na boj SV za neho misto oceneni aspon rohlikem, se vykaslal i kdyz je sam jejim clenem nepodporil vznik opravdovych politickych subjektu a to jen takovych,ktere vyznavaji silu postulatu PNZ,kterou i on pry zpupne dale chce ignorovat ,coz mu prineslo jen to,ze sel od valu a je ted ,kdovi jak dlouho jen politickym neboztikem!
  Nepoucil se a dale „svoje“ lidi tedy SV hodla ignorovat, a staci mu jen to „CZAU LIDI“ a lidi se mu smeji,vedi,ze na neho jeho plukovnik houkne a on se razem stane jeho pechota mekota a zacne propagovat pad dolaru,kdyz vi,ze je podlozen ropou a on se mota okolo ZELNEHO UDELELU,ktery ten dolar znici nebot ropu nechce on nepodnikne zadne kroky k likvidaci tech poziracu zeli a podpore nasich pratel a spojencu z AMERU,kdyz jeho plukovnikl je blbec a i president Biden uz poslal sefa sve tajne sluzby za tim certem Putinem,kdyz chce ten onen tajny vladnout svetu se tam ,poucit a vyzvedet jak se to dela !

  TEDA BABUS POCEM K NAM A REKNI,JAK CHAPES PROGRAMn PNZ NARODNICH ZAJMU; IGNOROVAT NEBOT V ULI LIDU, COZ JE PRECI vULE BOZI,NEBO ZAS CHCES BYT SOLITER?

  Tak co je to dostatecne ostre ,nebo mam zajet k buldozerovi Orbanovi pro ostrejsi PAPRIKU?

  Reagovat
  • 8. 11. 2021 (10:12)
   Trvalý odkaz

   I obtížní grafomanští trolové, bohužel, jsou objektivně nutnou daní za jakoukoli snahu po vytvoření nového diskusního fora. Není to nic nového, neboť to nové či alternativní si již od samého zrodu vždy muselo držet na distanc fanatiky, aktivisty a některé aktivistické revolucionáře. Když se to nepodařilo, pohřbilo je to. Páchání dobra bylo a je čirým zlem.

   Reagovat
 • 8. 11. 2021 (3:44)
  Trvalý odkaz

  Sestry a bratři,dovolim si vas vsechny z SV (O) pozdravit a rada se ozvu na tomto webu plnem odvahy možna i krasnych muzů snad podobnych panu Žižkovi memu idolu.
  Zkusim,, komentovat zejmena pana skwěleho
  valečnika pana Krtečka a ja dedička mého mentora nesmrtelneho pana doktora inženyra J.M. CScz vam rada pripravim chvile nesmirne pohody ve skvelem webu druheho narodniho obrozeni,zejmena proto,že prozatim nikdo z deklarovanych intelektalu se neodvazi komentovat,krome světlych vyjimek a otevrit pod svymi komenty i diskuzi,takže vypadá to s nimi blbe,chteji nasledovat zuboženě klečiciho admina na http://www.nwoo.org kteremu zla chasa zřejme nami voliči zaplacených vnitraku porucila okamžite vypnou diskusi a tak tam nastalo prave bozi dopusteni neboť se tam počitadlo navštěv začalo točit jako vrtule!
  Jsem už na alternativě znamá rebelka ,važim 59 kilo(to delaji ty větši prsa) a trochu se podobám kolumnistce z toho seriálu SEX VE MĚSTĚ.
  Jsem autorka prvnich 4 postulatu PNZ tj Programu Národnich Zajmu,ktery je uź zde i deklarovan v hrubych rysech a pokud by jste chtěli mohu vám vyložit na tom zaklade vasi budoucnost možna pod pod rudou vlajkou vitězstvi ,kde misto srpu a kladiva je instalovan žlutý kalich pravdy a bůh ,ktery me ochańuje nebo taky ne vi,ze jsem ta nositelka pravdy z KSH tj Krestansko Socialnich Hodnot nasi tisicileté kultury pokroku a nyni i Přimé demokracie IHNED viz postulat č.2 PNZ a to v pojeti OBČANU potažmo mona vsech volicu.kterych můe byt lehce 8 275 752 pry podupaných voličů!
  Nedejte se prátele ohnout,poku me neupali nemohu se stat nesmrtela tak se nebojte zeptat na ten PNZ včas!
  Pan Krteček me varoval,ANNO nedavejte se na politiku ekaji vás galeje,ale zas ty vyhody NESMRTELNOSTI to neni pro každeho,jen pro vyvolene a ještě k tomu husity!

  S pozdavem Miru zdar nebo taky ne vám přeji dost elektriky pro vase koloběžky mirových sborů!

  Reagovat
  • 8. 11. 2021 (14:31)
   Trvalý odkaz

   Již mnoho hodin čeká muj prvni komentař na SHVALENI,ale nic nevychazi!

   Kdyby to nahodou vyšlo tak tu dám info a DEFINICI SOLIDARNIHO STATU.Ten je totiž podle mě to pravé ořechove!

   SOLIDARNI STAT JE TU NA MISTO NYNEJŠIHO POLICEJNIHO STATU.
   Vzhledem k tomu,źe tzv naši „zastupitelé“ maji dale pokračovat v „činnosti“ BEZ JAKEKOLI KONTROLY občanů voličů (řešeni obsahuje postulat č.2 PNZ) tento pry náš Parlament schvalil v minulosti tento rabijatsky zakon,formulace je zkonstruovana tak zákeřně,že i když ji přečtete tisickrat nepoznate kde tam vlastne ten POLICEJNI STAT je!
   Tak si počkám zda mé tu pusti ke slovu a pak vám tu mohu dát a to ve vašem vlastnim zájmu jeho definici,kterou odmitl pan GŘ TV vysilat a to dnem i noci.
   Rovněz od nikoho z intelektálu neni žadne info co to je za zviře ,podobne Socialnimu statu sousedů,kteři se chystaji platit zakladni mzdu 12 eur na hodinu a tak jsou tam potom všichni v blahobytu a nsi tam jezdi bouchat, nebo jak to je pane historiku doktore Skalo,makroekonome pane Šulci a co tomu řiká IVK institut pana Klause taky mlčiciho jako hrob!
   Tak budu čekat,zda se mě nekdo solidarne zastane jinak to musim pichnout panu Krtečkovi,ktery snad ještě dycháa!

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *